portal osiedli, dzielnic i miast

Szczecin Warszewo - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » Budowa domu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Budowa domu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Mieszkaniowy 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Sty 28, 2019 12:48
Posty: 11
Skąd: Kołobrzeska

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 11:59    Temat postu: Budowa domu

Cześć wszystkim. Właśnie powoli przymierzam się do budowy własnego domu. Muszę przyznać, że chodziło mi to po głowie już od jakiegoś czasu, ale teraz na poważnie zacząłem ogarniać różnego rodzaju opcje. Już nawet mam wybraną działkę, gdzie potencjalnie dom mógłby stanąć.

I tu właśnie pojawia się mój problem – poszukuję jakiejś sprawdzonej firmy, która zajęłaby się kompleksowym sprawdzeniem działki przed rozpoczęciem budowy. Chodzi o jakąś firmę z Katowic lub miejscowości okolicznych. Popytałem trochę znajomych w tym temacie i polecali mi http://geobud.pl Podobno świetnie, sprawnie i bardzo kompleksowo wykonują wszystkie usługi, a do tego mają ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży, więc raczej na sto procent wiedzą co robią. Co o tym sądzicie? Czy ta oferta byłaby Waszym zdaniem warta uwagi?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama